خبـــــــرها
اخبار داخلی

بررسی فعالیتهای حوزه Content Marketing در سال 2015

 

با ورود تکنولوژی‌های جدید ،تمامی کسب وکارها خواسته یا ناخواسته برای هماهنگ شدن با بازار رقابتی و برآورده کردن نیازهای جدید مخاطبانشان کمابیش به سمت این تکنولوژی‌ها و استفاده از آنها تمایل پیدا کرده‌اند . صنعت ارتباطات و تبلیغات نیز از این قاعده مستثنی نیست . در این بین با افزایش روزافزون پیام‌های تبلیغاتی ،احتمال تاثیرگذاری این پیام‌ها بر روی مخاطبان پایین آمده است . حجم بالای پیام‌های مستقیم تبلیغاتی به قدری زیاد است که در بسیاری موارد از ظرفیت دیده شدن توسط مخاطبان خارج است.  طی گزارشی که توسط سه شرکت مطرح Content Marketing Institute‌  ،Marketing Profs و Envertis Group به انجام رسیده است ،آماری از فعالیتهای بازاریابی محتوایی (Content Marketing)  در سال 2015  برای کسب و کارهای B2C ارائه شده که نشان‌دهنده تمایل شرکتها در سراسر دنیا به این مدل  بازاریابی و تبلیغات می ‌باشد . در زیر مقدمه این گزارش تقدیم شما عزیزان می‌گردد . در تلاشیم در روزهای آتی بطور پیوسته چکیده‌ای از مهمترین بخش‌های این گزارش را در دسترس علاقه‌مندان حوزه بازاریابی و تبلیغات و سایر عزیزانی که به مباحث بازاریابی محتـوایی علاقه دارند قرار دهیم .

·         45% کسب وکارهای B2C دارای واحد بازاریابی محتوایی مجزا در مجموعه خود هستند .

·         این شرکت‌ها 69% نسبت به سال گذشته محتوای بیشتری تولید کرده اند .

·         استفاده از بلاگ در این کسب و کارها از 72% به 67% کاهش پیدا کرده است .

·         این کسب و کارها بطور میانگین از 7 شبکه اجتماعی استفاده می کنند . این میانگین برای سال گذشته استفاده از 6 شبکه اجتماعی بود .

·         71% از این کسب و کارها از رسانه های چاپی و سایر رسانه های آفلاین برای انتقال محتوای خود استفاده نموده‌اند .در حالیکه فقط 46% آنها به اثربخشی این کمپین‌ها اعتقاد دارند .

·         32% از شرکت‌هایی که مشتریان آنها  اشخاص حقیقی هستند به دنبال نیروهای متخصص در حوزه بازاریابی محتوایی بوده‌اند . این درصد برای سال گذشته 10% بوده است .

1395/02/29
تعداد مشاهده:  838
 
 
 

به اشتراک بگذارید!
Copyright 2014 © Ide Parvaran All rights reserved
Design By Ide Parvaran - Powered By Atiehpardaz Co.